  • EA2532QA10-24.000MTR
EA2532QA10-24.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2532QA10-24.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA2532QA10-24.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2532QA10-24.000MTR
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Frequency
    24MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    24MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm