  • EA2532QA18-37.400MTR
EA2532QA18-37.400MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2532QA18-37.400MTR
HK JDW NO:
3402-EA2532QA18-37.400MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2532QA18-37.400MTR
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Frequency
    37.4MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C