  • EA2532UA10-14.31818MTR
EA2532UA10-14.31818MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2532UA10-14.31818MTR
HK JDW NO:
3402-EA2532UA10-14.31818MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2532UA10-14.31818MTR
  • Frequency
    14.31818MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    14.31818MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm