  • EA2532WA12-24.000MTR
EA2532WA12-24.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2532WA12-24.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA2532WA12-24.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2532WA12-24.000MTR
  • Frequency
    24MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Frequency
    24MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm