  • EA2532YA08-20.000MTR
EA2532YA08-20.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2532YA08-20.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA2532YA08-20.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2532YA08-20.000MTR
  • Frequency
    20MHz
  • Number of Contacts
    4
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm