  • EA2532YA18-16.000M
EA2532YA18-16.000M
advertisement
Manufacturer No:
EA2532YA18-16.000M
HK JDW NO:
3402-EA2532YA18-16.000M
Description:
EA2532YA18-16.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA2532YA18-16.000M
  • Frequency
    16MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm