  • EA3250HA08-24.000M
EA3250HA08-24.000M
advertisement
Manufacturer No:
EA3250HA08-24.000M
HK JDW NO:
3402-EA3250HA08-24.000M
Package:
Datasheet:
Description:
EA3250HA08-24.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA3250HA08-24.000M
    e4
  • Pbfree Code
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    AT-CUT; BULK; TAPE
  • Frequency
    24MHz
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    24MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm