  • EA3250MA08-32.000MTR
EA3250MA08-32.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA3250MA08-32.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA3250MA08-32.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA3250MA08-32.000MTR
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Frequency
    32MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    32MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm