  • EA3560HA12-48.000MTR
EA3560HA12-48.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA3560HA12-48.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA3560HA12-48.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA3560HA12-48.000MTR
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Frequency
    48MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    L6.0XB3.5XH1.0 (mm)/L0.236XB0.138XH0.039 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    48MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Height
    1mm
  • Length
    6mm
  • Width
    3.5mm