  • EA3560QA10-12.000M
EA3560QA10-12.000M
advertisement
Manufacturer No:
EA3560QA10-12.000M
HK JDW NO:
3402-EA3560QA10-12.000M
Package:
Datasheet:
Description:
EA3560QA10-12.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA3560QA10-12.000M
    e4
  • Pbfree Code
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    AT-CUT; BULK; TAPE
  • Frequency
    12MHz
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    12MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Height
    1mm
  • Length
    6mm
  • Width
    3.5mm