  • EA5070LA20-27.000MTR
EA5070LA20-27.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA5070LA20-27.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA5070LA20-27.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA5070LA20-27.000MTR
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    AT-CUT; TAPE AND REEL
  • Frequency
    27MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    L7.0XB5.0XH1.3 (mm)/L0.276XB0.197XH0.051 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    27MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm