  • EAST1005WA1
EAST1005WA1
advertisement
Manufacturer No:
EAST1005WA1
HK JDW NO:
282-EAST1005WA1
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
EAST1005WA1
Description:
LED WHITE DIFFUSED 0402 SMD
Step5Bar-code shipping tag
EAST1005WA1
    12 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    1.00mm Lx0.50mm W
  • Color
    White
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    3V
  • Current - Test
    5mA
  • Lens Size
    1.00mmx0.50mm