  • EB1216YA10-32.000M TR
EB1216YA10-32.000M TR
advertisement
Manufacturer No:
EB1216YA10-32.000M TR
HK JDW NO:
3402-EB1216YA10-32.000M TR
Package:
Description:
Crystal Resonator 32MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm Automotive 4-Pin CSMD T/R