  • EB15E2J2H-30.000MTR
EB15E2J2H-30.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EB15E2J2H-30.000MTR
HK JDW NO:
3402-EB15E2J2H-30.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EB15E2J2H-30.000MTR
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    LVHCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    15 pF
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm