  • EC2600TTS25.000M
EC2600TTS25.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC2600TTS25.000M
HK JDW NO:
3402-EC2600TTS25.000M
Package:
Datasheet:
EC2600TTS25.000M
Step5Bar-code shipping tag
EC2600TTS25.000M
    Select All
  • Mount
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; BULK
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Temperature (Min)
    -10°C
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Output Load
    30 pF
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm