  • EC2625TTS-48.000MTR
EC2625TTS-48.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC2625TTS-48.000MTR
HK JDW NO:
3402-EC2625TTS-48.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC2625TTS-48.000MTR
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Temperature (Min)
    -10°C
  • Operating Frequency
    48MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    15 pF