  • EC2645TTS-49.152M
EC2645TTS-49.152M
advertisement
Manufacturer No:
EC2645TTS-49.152M
HK JDW NO:
3402-EC2645TTS-49.152M
Step5Bar-code shipping tag
EC2645TTS-49.152M
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; BULK
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    49.152MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Temperature (Min)
    -10°C
  • Operating Frequency
    49.152MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF