  • EC2745TS-30.000M
EC2745TS-30.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC2745TS-30.000M
HK JDW NO:
3402-EC2745TS-30.000M
Step5Bar-code shipping tag
EC2745TS-30.000M
  • Additional Feature
    TRI-STATE FUNCTION; BULK
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Rise Time-Max
    6ns
  • Fall Time-Max
    6ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    LVHCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF