  • EC3645TTS-14.7456MTR
EC3645TTS-14.7456MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC3645TTS-14.7456MTR
HK JDW NO:
3402-EC3645TTS-14.7456MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC3645TTS-14.7456MTR
  • Type
    Parameter
    Select All
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -10°C
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • Rise Time-Max
    6ns
  • Fall Time-Max
    6ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF