  • EC3645TTS-50.000M
EC3645TTS-50.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC3645TTS-50.000M
HK JDW NO:
3402-EC3645TTS-50.000M
Package:
CSMD
Datasheet:
EC3645TTS-50.000M
Step5Bar-code shipping tag
EC3645TTS-50.000M
  • Package / Case
    CSMD
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Depth
    3.2mm
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm