  • EC3725ETTS-32.000MTR
EC3725ETTS-32.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC3725ETTS-32.000MTR
HK JDW NO:
3402-EC3725ETTS-32.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC3725ETTS-32.000MTR
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Rise Time-Max
    6ns
  • Fall Time-Max
    6ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    15 pF