  • EC5620TS-30.000MTR
EC5620TS-30.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC5620TS-30.000MTR
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EC5620TS-30.000MTR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EC5620TS-30.000MTR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 1.0mm
  • Operating Temperature (Min)
    -10°C
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Rise Time-Max
    10ns
  • Fall Time-Max
    10ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    CMOS
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Output Load
    15 pF
  • Height
    800μm
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm