  • EC5625TS-25.000M
EC5625TS-25.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC5625TS-25.000M
HK JDW NO:
3402-EC5625TS-25.000M
Step5Bar-code shipping tag
EC5625TS-25.000M
    Ceramic
  • Pbfree Code
    yes
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Pin Count
    4
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm