  • EC5720ETTS-3.6864M
EC5720ETTS-3.6864M
advertisement
Manufacturer No:
EC5720ETTS-3.6864M
HK JDW NO:
3402-EC5720ETTS-3.6864M
Step5Bar-code shipping tag
EC5720ETTS-3.6864M
    yes
  • Technology
    CMOS
  • Frequency
    3.6864MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm