  • EC5900TS-1.8432M
EC5900TS-1.8432M
advertisement
Manufacturer No:
EC5900TS-1.8432M
HK JDW NO:
3402-EC5900TS-1.8432M
Package:
Datasheet:
EC5900TS-1.8432M
Step5Bar-code shipping tag
EC5900TS-1.8432M
  • Frequency
    1.8432MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    1.8432MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Output Load
    15 pF
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm