  • ECCM7EA16-20.000M TR
ECCM7EA16-20.000M TR
advertisement
Manufacturer No:
ECCM7EA16-20.000M TR
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-ECCM7EA16-20.000M TR
Package:
Description:
Crystal Resonator 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD T/R