  • ECCM8FA10-25.000M
ECCM8FA10-25.000M
advertisement
Manufacturer No:
ECCM8FA10-25.000M
HK JDW NO:
3402-ECCM8FA10-25.000M
Package:
Datasheet:
ECCM8FA10-25.000M
Description:
Crystal Resonator 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD Bulk