  • ECCM9FA20-13.560M
ECCM9FA20-13.560M
advertisement
Manufacturer No:
ECCM9FA20-13.560M
HK JDW NO:
3402-ECCM9FA20-13.560M
Package:
Datasheet:
ECCM9FA20-13.560M
Description:
Crystal Resonator 13.56MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 55Ohm 4-Pin CSMD Bulk