  • ECO-450-24
ECO-450-24
advertisement
Manufacturer No:
ECO-450-24
HK JDW NO:
728-ECO-450-24
Description:
XFRMR 450VA 115/230V 12/24V SEC
Step5Bar-code shipping tag
ECO-450-24
  • Size / Dimension
    126.00mm Lx136.00mm W
  • Current - Output (Max)
    Parallel 37.5A Series 18.7A
  • Voltage - Primary
    115V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 12V Series 24V
  • Height Seated (Max)
    124.50mm