  • ECO-450-28
ECO-450-28
advertisement
Manufacturer No:
ECO-450-28
HK JDW NO:
728-ECO-450-28
Description:
XFRMR 450VA 115/230V 14/28V SEC
Step5Bar-code shipping tag
ECO-450-28
  • Size / Dimension
    126.00mm Lx136.00mm W
  • Current - Output (Max)
    Parallel 32A Series 16A
  • Voltage - Primary
    115V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 14V Series 28V
  • Height Seated (Max)
    124.50mm