  • ECQ-E1123KFA
ECQ-E1123KFA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-E1123KFA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECQ-E1123KFA
Description:
12nF Film Capacitor 10% Radial 100V-DC
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-E1123KFA
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    12nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Lead Pitch
    7.5mm