  • ECS-240-S-15-TR
ECS-240-S-15-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-240-S-15-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-240-S-15-TR
Package:
Datasheet:
ECS-240-S-15-TR
Description:
ECS-240-S-15-TR datasheet pdf and Crystals product details from ECS Inc. stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
ECS-240-S-15-TR
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2016
  • Part Status
    Obsolete
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    1.5mm
  • Length
    6mm
  • Width
    3.5mm