  • ECS-245.7-20-28A-TR
ECS-245.7-20-28A-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-245.7-20-28A-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-245.7-20-28A-TR
Package:
HC-49/US
Description:
Quantity:
In Stock : 35
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ECS-245.7-20-28A-TR
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CSM-4A
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.191W 12.50mmx4.85mm
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohms
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    3rd Overtone
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    5.0038mm
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm
  • Length
    12.4968mm
  • Width
    4.8514mm