  • ECS-3225SMV-100-GP-TR
ECS-3225SMV-100-GP-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-3225SMV-100-GP-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-3225SMV-100-GP-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 199
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECS-3225SMV-100-GP-TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MultiVolt™ ECS-3225SMV
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.62V~3.63V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±5ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm