  • ECS-96SMF45A15-TR
ECS-96SMF45A15-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-96SMF45A15-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-96SMF45A15-TR
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
MONO XTAL 45MHZ 2P 2DB SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-96SMF45A15-TR
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Mfr
    ECS Inc.
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 80°C
  • Series
    ECS-96SMF
  • Size / Dimension
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Impedance
    560 Ohms
  • Number of Poles
    2
  • Bandwidth
    15 kHz
  • Insertion Loss
    2dB
  • Ripple
    1dB
  • Height (Max)
    0.059" (1.50mm)