  • ECS-MPIL0630-150MC
ECS-MPIL0630-150MC
advertisement
Manufacturer No:
ECS-MPIL0630-150MC
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-MPIL0630-150MC
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 1861
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECS-MPIL0630-150MC
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ECS-MPIL0630
  • Published
    2018
  • Size / Dimension
    0.291Lx0.260W 7.40mmx6.60mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    4A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    15μH
  • DC Resistance (DCR)
    95mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm