  • ECUV1H221KBM
ECUV1H221KBM
advertisement
Manufacturer No:
ECUV1H221KBM
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECUV1H221KBM
Package:
1206
Datasheet:
Description:
220pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
ECUV1H221KBM
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Height
    600μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm