  • ECW-F4134HBB
ECW-F4134HBB
advertisement
Manufacturer No:
ECW-F4134HBB
HK JDW NO:
590-ECW-F4134HBB
Description:
ECW-F(B) 130nF Film Capacitor 3% Radial 400V-DC Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
ECW-F4134HBB
    WIRE
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    3%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    130nF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • Lead Pitch
    10mm
  • Size Code
    7132
  • Height
    20mm
  • Length
    18mm
  • Width
    8mm