  • ECW-F4224JBB
ECW-F4224JBB
advertisement
Manufacturer No:
ECW-F4224JBB
HK JDW NO:
590-ECW-F4224JBB
Description:
ECW-F(B) 220nF Film Capacitor 5% Radial 400V-DC Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
ECW-F4224JBB
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • Lead Pitch
    10mm
  • Size Code
    7937
  • Height
    21.5mm
  • Length
    20mm
  • Width
    9.5mm