  • ECX-H23CM-133.333
ECX-H23CM-133.333
advertisement
Manufacturer No:
ECX-H23CM-133.333
HK JDW NO:
226-ECX-H23CM-133.333
Datasheet:
ECX-H23CM-133.333
Step5Bar-code shipping tag
ECX-H23CM-133.333
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    133.333MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm