  • ECX-H23CM-66.666
ECX-H23CM-66.666
advertisement
Manufacturer No:
ECX-H23CM-66.666
HK JDW NO:
226-ECX-H23CM-66.666
Datasheet:
ECX-H23CM-66.666
Step5Bar-code shipping tag
ECX-H23CM-66.666
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    66.666MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    66.666MHz
  • Symmetry-Max
    48/52%
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm