  • ECX-L22CM-24.000
ECX-L22CM-24.000
advertisement
Manufacturer No:
ECX-L22CM-24.000
HK JDW NO:
226-ECX-L22CM-24.000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ECX-L22CM-24.000
Step5Bar-code shipping tag
ECX-L22CM-24.000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    24MHz
  • Symmetry-Max
    45/55%
  • Max Supply Current
    18mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm