  • ECX-L23CM-12.800
ECX-L23CM-12.800
advertisement
Manufacturer No:
ECX-L23CM-12.800
HK JDW NO:
226-ECX-L23CM-12.800
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ECX-L23CM-12.800
Step5Bar-code shipping tag
ECX-L23CM-12.800
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    12.8MHz
  • Symmetry-Max
    45/55%
  • Max Supply Current
    18mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm