  • ECX-L23CM-74.250
ECX-L23CM-74.250
advertisement
Manufacturer No:
ECX-L23CM-74.250
HK JDW NO:
226-ECX-L23CM-74.250
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ECX-L23CM-74.250
Step5Bar-code shipping tag
ECX-L23CM-74.250
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ECSpressCON™ ECX-L
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    74.25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    18mA
  • Max Supply Current
    18mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm