  • ECX-L25CM-148.3516
ECX-L25CM-148.3516
advertisement
Manufacturer No:
ECX-L25CM-148.3516
HK JDW NO:
226-ECX-L25CM-148.3516
Step5Bar-code shipping tag
ECX-L25CM-148.3516
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    148.3516MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    148.3516MHz
  • Symmetry-Max
    45/55%
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm