  • ECX-L37BN-125.000
ECX-L37BN-125.000
advertisement
Manufacturer No:
ECX-L37BN-125.000
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECX-L37BN-125.000
Datasheet:
ECX-L37BN-125.000
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECX-L37BN-125.000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    45/55%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    16mA
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.7018mm
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm