  • EFR-TQB40K5
EFR-TQB40K5
advertisement
Manufacturer No:
EFR-TQB40K5
HK JDW NO:
590-EFR-TQB40K5
Package:
Datasheet:
Description:
40kHz Bulk
Step5Bar-code shipping tag
EFR-TQB40K5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Housing Material
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    40kHz
  • Bandwidth
    4 kHz
  • Diameter
    18mm
  • Height
    12mm