  • EH2645TS-155.520M
EH2645TS-155.520M
advertisement
Manufacturer No:
EH2645TS-155.520M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EH2645TS-155.520M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EH2645TS-155.520M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF