  • ELV101M25RD-ROHS
ELV101M25RD-ROHS
advertisement
Manufacturer No:
ELV101M25RD-ROHS
Manufacturer:
Hitano
HK JDW NO:
3674-ELV101M25RD-ROHS
Package:
100
Datasheet:
Description:
100μF Capacitor 20% 89mA 100
Step5Bar-code shipping tag
ELV101M25RD-ROHS
  • Package / Case
    100
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    100μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.7Ohm
  • Ripple Current
    89mA