  • EMETX-I602/P800
EMETX-I602/P800
advertisement
Manufacturer No:
EMETX-I602/P800
Manufacturer:
Arbor
HK JDW NO:
3056-EMETX-I602/P800
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EMETX-I602/P800
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    800MHz
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Interface
    IrDA, PCI, Serial, USB
  • Memory Size
    512MB
  • RAM Size
    512MB
  • Memory Type
    L2 Cache, SDRAM
  • Power Consumption
    14.5W